opieka nad dzieckiem PABIANICE

Przedszkole niepubliczne Pabianice

Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek” mieści się w Pabianicach przy ulicy Moniuszki 126.

Budynek, w którym funkcjonuje został zaprojektowany w roku 2009 przez łódzkie biuro MM Architekci specjalnie na potrzeby przedszkola. Po obu stronach budynku są miejsca postojowe dla rodziców przywożących i odbierających dzieci. Zapewniamy fachową opiekę nad dziećmi najmłodszymi, jak i odpowiednią edukację w ramach klasy 0, a także fachowe przygotowanie do szkoły.

W ramach naszych zajęć proponujemy przedszkole z angielskim, a także przedszkole z informatyką.

Przedszkole zajmuje 320 m2 powierzchni na pierwszym i drugim piętrze budynku – mamy 3 przestronne, kolorowe sale zabaw, z których dzieci bezpośrednio wchodzą do toalet, mini-kuchnię, oddzielną jadalnię i pokoje personelu. Za budynkiem przedszkola jest zielony ogródek.

W trosce o bezpieczeństwo naszych maluszków mamy system monitoringu wewnątrz przedszkola - kamery znajdują się w salach zabaw oraz w kolach na pierwszym i drugim poziomie przedszkola. Kamera znajduje się również prze wejściu, dzięki czemu widzimy, po które dziecko przychodzi rodzic i eliminujemy wejście osób obcych na teren przedszkola.

TYGRYSEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MAŁGORZATA FRĄTCZAK
Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: OŚWIATA, KULTURA
Branże: PRZEDSZKOLA, ŻŁOBKI